TVORBA OBRAZŮ NA ZAKÁZKU

TVORBA OBRAZŮ NA ZAKÁZKU

 

„Cílem umění je dělat člověka šťastným“ Michelangelo Buonarroti

 

 

 

Kromě toho, že maluji obrazy "jen“ tak v napojení, v meditacích, s pomocí hudby či bez ní, s pomocí tance či bez, s inspirací z holotropních stavů, mimořádných stavů vědomí, tak 

především maluji pro konkrétní lidi či prostory, kanceláře.

Dostávám se do "jejich energií" a vytvářím pro ně právě to, co potřebují či chtějí, či prožívají. I někdy v průběhu procesu "léčíme" pomocí obrazu.

Popis toho, co obraz vyjadřuje či vyzařuje, co je jeho posláním, je součástí obrazu.

 

Tvořím hodně s materiály, které do obrazů vkládám - drahými kameny, přírodní materiály, korálky, peřím. Navíc některé rámy, které mají také svoji duši, si nechávám dělat přímo na míru od stolaře. Případně jsou dovezené z Itálie. Vše je intuitivní.

Propojuji také tvorbu s funkčností.

Tvořím designové bytové doplňky a nábytek, jako například celá zrcadla včetně rámů, kde jsou součástí obrazy, věšáky na oblečení, skříňky na klíče, šperkovnice, krabičky na kapesníky, svícny, vázy.

Toto vše jsou mé obrazy, které Vám mohu vytvořit dle Vašich představ.

A ty představy mohou být od Vás buď velmi konkrétní, anebo „pouze“ například o velikosti obrazu či šperkovnice a barvách (a ani ty barvy nejsou potřebné). Vše je možné probrat po telefonu či osobně.

 

Obraz můžete dát i jako dárek pro konkrétní osobu, pro klienta anebo Vám může sloužit v kanceláři na podporu atmosféry týmovosti s kolegy, anebo v prostorách, kde máte své klienty pro podporu Vašich služeb.

Ve většině případů nepotřebuji být osobně v prostoru ani znát osobně osobu, pro kterou budu obraz tvořit. Stačí mi telefonický anebo osobní rozhovor s tím, kdo objednává.

 

 

Příklad cen obrazů (plátno natažené na profi rámě) dle velikosti:

 

20 x 20 cm 3.000,- Kč

50 x 70 cm 14.000,- Kč

70 x 90 cm 25.000,- Kč

80 x 100 cm 32. 000,- Kč

100 x 160 cm 64.000,- Kč

 

Ceny obrazů jsou orientační dle velikosti. Velikosti jsou neomezené. V případě, že by jste objednávali více kusů anebo například další výrobky či rám by byl vytvořen na zakázku,

tak cena bude stanovena individuálně.