top of page

AROMATERAPIE / ESNCIÁLNÍ OLEJE

 

 


 

 

 

„ZHLUBOKA SE NADECHNĚTE. TAK VONÍ ČISTÁ PŘÍRODA."

 

Kdo by neznal opojnou vůni levandule, zvláště té, která vyrostla na úbočích jihofrancouzské Provence. Jak příjemně voní meduňka, máta či rozmarýn, když je jemně rozemnete mezi prsty. A co teprve sladce afrodiziakální vanilka, jejíž aroma oceňují parfemáři i gastronomové! 

 

Vůně tvoří neoddělitelnou součást našeho života, ať už si to uvědomujeme nebo ne. Dnes se nám možná zdá, že jejich úkolem je především zvyšovat náš estetický požitek. Naši předkové už od starověku však dobře věděli, že vonné esence mají účinky, které nás mohou v hloubce naší duše ovlivňovat a proměňovat.

Mnozí odborníci považují esenciální oleje za chybějící součást moderní medicíny. Nacházejí své uplatnění rovněž při výrobě kosmetiky, přípravků pro očistu domácnosti nebo jako repelenty.„


 

A jak já využívám esenciální (éterické) oleje, aromaterapii, já?

 

… Velmi často. Při své práci, jak při malbě, tvoření, tak i při terapiích, při realizacích arteterapií, workshopů. Pomáhají mi také i k osobnímu účelu. A to například - když jsou děti anebo já nachlazené, místo aviváže, v aroma difuzéru pro relaxaci či meditaci, do auta na soustředění při řízení, ….

 

Mám zkušenosti s různými značkami, ale jsem ráda, že jsem měla možnost osobně více nahlédnou na esenciální oleje začky Bewit.

 

Olejíčky jsou úžasné a pokud by jste je chtěli také používat anebo třeba jen vyzkoušet, můžete se zdarma registrovat přes tento odkaz a pak už si sami nakupovat velice pohodlně (registrace k ničemu nezavazuje).Naopak získáváte přístup do vlastní přehledné virtuální kanceláře a také se vám otevírá cesta k výrazným slevám na veškeré nákupy, a to doživotně:

 

www.mybewit.com/registration/e2xd1nhwwe 

 

 

 

bottom of page